Kilka słów o firmie Unikat Nieruchomości

Nasz zespół zbada i rozwiąże mogące powstać problemy prawne oraz wynegocjuje najkorzystniejsze dla Was warunki umowy, łącznie z upustami cenowymi dla stałych klientów, a w razie potrzeby z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Polecamy także umowy w systemie MLS (umowy terminowej na wyłączność), co zmusza do realizacji transakcji w wyznaczonym terminie.

Pracujemy dla osób fizycznych i prawnych, krajowych i zagranicznych, oferując najwyższej jakości fachową i doskonałą obsługę uwzględniając także indywidualne życzenia naszych klientów.

Firma nasza oferuje profesjonalną i skuteczną pomoc we wszelkich sprawach związanych z obrotem nieruchomościami, zapewniając pełną obsługę organizacyjną prowadzonych transakcji. Oferta naszej firmy obejmuje zarówno osoby fizyczne jak i prawne, krajowe i zagraniczne.

Wieloletnia praktyka i starannie dobrany zespół pracowników o wysokich kwalifikacjach sprawiają, że wybranie naszego biura gwarantuje Państwu najwyższy poziom obsługi oraz pełną satysfakcję ze współpracy z nami.

Działanie w taki właśnie sposób powoduje, że firma UNIKAT powszechnie kojarzona jest z solidnością, bogatą ofertą oraz szybką i profesjonalną realizacją każdego zlecenia. Naszą dewizą jest natychmiastowe działanie, troska o klienta i jego interesy, indywidualne traktowanie każdego z nich oraz stałe podnoszenie kwalifikacji personelu.

Ponieważ jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Pomorskich Pośredników w Obrocie Nieruchomościami i Państwowej Federacji Rynku Nieruchomości oraz współpracujemy z Centralną Bazą Danych i bazą MLS nasza oferta jest bardzo bogata, a możliwości zrealizowania każdego zlecenia są największe.

Poświęcając Państwu maksimum czasu, dokładnie sprawdzamy wszystkie oferty przed zawarciem transakcji, zwracając szczególnie uwagę na jak najkorzystniejsze dla Was jej zrealizowanie. Posiadamy kontakty z podobnymi firmami w całej Polsce oraz zagranicą.


Sprawdźcie, a mile Was zaskoczymy jakością, kompetencjami i dbałością o powodzenie transakcji.